Wózki widłowe - wynajem czy kupno?


tagi: wózki, widłowe, wynajem

Jeżeli prowadzimy magazyn lub sklep posiadający dużą powierzchnię magazynową, oprócz odpowiednich pracowników, potrzebne nam będą maszyny, dzięki którym można skutecznie obsługiwać tę przestrzeń.

Jednymi z najbardziej podstawowych narzędzi, będącymi nieodzownym elementem wyposażenia magazynowego są wózki widłowe. 
Są one w stanie bez problemu przenosić ciężkie przedmioty, niektóre ich modele pozwalają na przekładanie ich na wysokość kilkunastu metrów. Wydaje się więc, że najrozsądniejsze będzie, aby kupić odpowiednią "flotę" składającą się z tych pojazdów magazynowych. Dziś nie jest to jednak jedyne rozwiązanie. Jeżeli obsługa magazynu nie wymaga ciągłej i nieprzerwanej eksploatacji tego typu maszyn, możemy zastanowić się nad skorzystaniem z usług firm oferujących wynajem wózków widłowych. Dzięki temu oszczędzamy pieniądze, redukując znacząco koszty początkowe, rozkładając wydatek na dłuższy okres czasu. 
Zaopatrując się w tego typu sprzęt ułatwiający nam transportowanie i prowadzenie wszelkich prac magazynowych, nie możemy zapomnieć o tym, że nawet najprostsze podnośniki widłowe potrzebują do obsługi doświadczonych pracowników, posiadających odpowiednie uprawnienia, co generuje dodatkowe wydatki. Dlatego tak ważną decyzją będzie to, jaki sposób finansowania pojazdów magazynowych wybierzemy.  
Jeżeli nasze potrzeby związane z wózkami widłowymi się zmieniają i potrzebujemy różnych maszyn, podczas różnych okresów związanych z działalnością naszego magazynu, najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie wynajem wózków widłowych na czas określony, w zależności od naszego zapotrzebowania. W innym przypadku, jeżeli będziemy używać jednego modelu przez długi czas, rozsądniejszy wydaje się jego zakup.
Zamów wózek do firmy już dzisiaj na stronie http://wynajem-wozkow.pl

Okiem reportera
wózki
widłowe
wynajem
wózki, widłowe, wynajem

Więcej na ten temat

rss icon Glapiński: na przyszłym roku wzrost gospodarki niższy niż na obecnym, lecz przyzwoity

W przyszłym roku wzrost gospodarki będzie niższy niż na obecnym, lecz przyzwoity, blisko naturalnej stopy wzrostu między 3,5-4 proc. - mówił na środę na konferencji prasowej po posiedzeniu RPP prezes NBP Adam Glapiński.

rss icon Chcemy kupować coraz więcej mieszkań, nawet bez rządowego programu

W półroczu 2017 r. banki udzieliły 108 tys. kredytów mieszkaniowych, tj. o 5,7 proc. więcej niż na 2016 r. Dobre wyniki wiązano na ogół z programem MdM. a może jednak słusznie?

rss icon Wielka Brytania namawia palaczy do przejścia na e-papierosy

W przyszłym miesiącu na brytyjskiej telewizji widzowie zobaczą kampanię przekonującą palaczy do rzucenia palenia używając papierosów elektronicznych. Autorem spotów był rządowa agencja do spraw zdrowia publicznego.

Zobacz także:

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ ]

październik 2017 wrzesień 2017 sierpień 2017 lipiec 2017 grudzień 2016 grudzień 2015 maj 2015 grudzień 2012 czerwiec 2012 maj 2012