Wózki widłowe - wynajem czy kupno?


tagi: wózki, widłowe, wynajem

Jeżeli prowadzimy magazyn lub sklep posiadający dużą powierzchnię magazynową, oprócz odpowiednich pracowników, potrzebne nam będą maszyny, dzięki którym można skutecznie obsługiwać tę przestrzeń.

Jednymi z najbardziej podstawowych narzędzi, będącymi nieodzownym elementem wyposażenia magazynowego są wózki widłowe. 
Są one w stanie bez problemu przenosić ciężkie przedmioty, niektóre ich modele pozwalają na przekładanie ich na wysokość kilkunastu metrów. Wydaje się więc, że najrozsądniejsze będzie, aby kupić odpowiednią "flotę" składającą się z tych pojazdów magazynowych. Dziś nie jest to jednak jedyne rozwiązanie. Jeżeli obsługa magazynu nie wymaga ciągłej i nieprzerwanej eksploatacji tego typu maszyn, możemy zastanowić się nad skorzystaniem z usług firm oferujących wynajem wózków widłowych. Dzięki temu oszczędzamy pieniądze, redukując znacząco koszty początkowe, rozkładając wydatek na dłuższy okres czasu. 
Zaopatrując się w tego typu sprzęt ułatwiający nam transportowanie i prowadzenie wszelkich prac magazynowych, nie możemy zapomnieć o tym, że nawet najprostsze podnośniki widłowe potrzebują do obsługi doświadczonych pracowników, posiadających odpowiednie uprawnienia, co generuje dodatkowe wydatki. Dlatego tak ważną decyzją będzie to, jaki sposób finansowania pojazdów magazynowych wybierzemy.  
Jeżeli nasze potrzeby związane z wózkami widłowymi się zmieniają i potrzebujemy różnych maszyn, podczas różnych okresów związanych z działalnością naszego magazynu, najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie wynajem wózków widłowych na czas określony, w zależności od naszego zapotrzebowania. W innym przypadku, jeżeli będziemy używać jednego modelu przez długi czas, rozsądniejszy wydaje się jego zakup.
Zamów wózek do firmy już dzisiaj na stronie

Okiem reportera
wózki
widłowe
wynajem
wózki, widłowe, wynajem

Więcej na ten temat

rss icon Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

rss icon Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

rss icon Polacy kochają zakupy na kredyt

Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

Zobacz także:

Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

marzec 2018 grudzień 2017 listopad 2017 październik 2017 wrzesień 2017 sierpień 2017 lipiec 2017 grudzień 2016 grudzień 2015 maj 2015 grudzień 2012 czerwiec 2012 maj 2012