usługi

Nowoczesne i wygodne rozwiązania

Artykuł dodał(a) Erwina, poniedziałek 27-grudzień-2017

(...) mariny, a ludzie coraz chętniej chcą korzystać z rzek i ich uroków.  W budownictwie hydrotechniczne często wykorzystuje też takie elementy jak materace gabionowe, stosowane również przy budowie wzmocnień tam na rzekach, stromych zboczy i kanałów, a także do ochrony koryt rzek i innych zbiorników wodnych czy do tworzenia konstrukcyjnych elementów nabrzeży. Materace gabionowe to podstawa jeżzeli chodzi o wzmocnienia różnego rodzaju poboczy. Wykonane są one z drutów, są łatwe w montażu, sprężyste, elastyczne, a (...)

Artykuły powiązane: budowa, gabiony, usługi, woda

Artykuły powiązane: budowa, gabiony, usługi, woda

Tłumaczenia na wysokim poziomie

Artykuł dodał(a) Urszula P., poniedziałek 26-listopad-2017

(...) Istnieje wiele firm, które zajmują się prowadzeniem profesjonalnej działalności językowej. Warto wiedzieć dokładnie, które to podmioty gospodarcze oferują najlepszej klasy tłumaczenia rosyjskiego oraz inne podobne usługi oparte na znajomości języków obcych. Jak pokazują ogólne statystyki społeczne, to w świecie usług i handlu coraz częściej potrzebne będą fachowe tłumaczenia z języka rosyjskiego oraz ukraińskiego. W przypadku tych rozwiązań bardzo ważne okazuje się znalezienie specjalistów, którzy mogą udzielić rzetelnego wsparcia w zakresie (...)

Artykuły powiązane: rosyjski, tłumacz, usługi

Artykuły powiązane: rosyjski, tłumacz, usługi

Zdjęcia ślubne na śląsku

Artykuł dodał(a) Marcelina K., poniedziałek 04-wrzesień-2017

(...) Ceremonia ślubna i przyjęcie weselne to wydarzenia, które wymagają bardzo skrupulatnych przygotowań. Czasami trwają one nawet kilka lat. Trudno się dziwić, bowiem każdy chce, aby ten dzień był piękny i wyjątkowy pod każdym względem. Zrobienie listy gości, wynajęcie lokalu, wybór i organizacja strojów, a także wybór fotografa i kamerzysty (...)

Artykuły powiązane: fotograf, katowice, śląsk, ślub, usługi

Artykuły powiązane: fotograf, katowice, śląsk, ślub, usługi

Sposób na wyróżnienie się z tłumu

Artykuł dodał(a) Urszula P., poniedziałek 30-lipiec-2017

(...) Jesteś geekiem? Fanem internetowych memów? Oglądasz nałogowo seriale? Grasz w gry komputerowe? Zastanawiasz się, w jaki sposób mógłbyś pokazać to światu, poznać nowych znajomych, a może nawet poderwać w ten sposób fajną dziewczynę o podobnych zainteresowaniach? Jest jeden sposób! Koszulki z nadrukami z Twoimi ulubionymi cytatami z kultowych filmów dają Ci niepowtarzalną okazję, żeby wyrazić siebie w zabawny i nienachalny sposób. (...)

Artykuły powiązane: koszulki, koszulki z nadrukiem, nadruki, usługi

Artykuły powiązane: koszulki, koszulki z nadrukiem, nadruki, usługi

Tłumacz rosyjskiego – jak znaleźć najlepszą ofertę

Artykuł dodał(a) Urszula P., poniedziałek 27-lipiec-2017

(...) Chociaż tłumaczenie dokumentów z języka rosyjskiego na polski nie należy w naszym kraju do najczęstszych (a przynajmniej nie tak częstych jak tłumaczenie z języka angielskiego), to jednak może zdarzyć się tak, że będziemy mieli potrzebę zrealizowania takiego tłumaczenia. Warto wiedzieć więc, na co zwrócić uwagę, zanim wybierzemy konkretnego tłumacza i/lub biuro tłumaczeniowe. Oczywiście po pierwsze i najważniejsze – tłumacz rosyjskiego (jak i każdego innego języka) powinien zapewniać najwyższy poziom merytoryczny, terminowość i atrakcyjne ceny. Ponadto powinien być doświadczony i zapewniać łatwy sposób przyjmowania i (...)

Artykuły powiązane: biznes, tlumaczenia, usługi

Artykuły powiązane: biznes, tlumaczenia, usługi

Lutuj to z Epromem!

Artykuł dodał(a) Erwina, poniedziałek 26-lipiec-2017

(...) Każdy z nas wie jak wiele kłopotów może przysporzyć zwykły, cienki kabelek bądź małogabarytowy procesor, zainstalowany w naszym elektronicznym urządzeniu. Gdy dojdzie do przerwania układu często nie ma już ratunku dla cenionego przez wiele lat sprzętu i (...)

Artykuły powiązane: elektronika, fala, lutowanie, naprawa, smd, technologia, usługi

Artykuły powiązane: elektronika, fala, lutowanie, naprawa, smd, technologia, usługi

Ubezpieczenie OC dla przedsiębiorstw

Artykuł dodał(a) Marcelina K., poniedziałek 13-maj-2015

(...) Prowadzenie działalności gospodarczej w niektórych branżach naraża przedsiębiorcę na nieprzewidziane sytuacje, których skutkiem może być wyrządzenie szkody osobie trzeciej. Konsekwencje takich zdarzeń mogą być bardzo kosztowne, gdyż wiążą się zazwyczaj z koniecznością finansowego naprawienia szkody. Sumy odszkodowań mogą być bardzo wysokie i poważnie nadwyrężyć finanse i majątek firmy, co może być bolesne nie tylko dla małych firm. Dlatego też w celu zminimalizowania ryzyka takich sytuacji warto rozważyć ubezpieczenie firmy od odpowiedzialności cywilnej. Niektóre zawody są (...)

Artykuły powiązane: biznes, ubezpieczenia, usługi

Artykuły powiązane: biznes, ubezpieczenia, usługi

Polityka jakości

Artykuł dodał(a) Urszula P., poniedziałek 29-grudzień-2012

(...) otrzymuje specjalne oznaczenie takie jak certyfikat ISO. Przeciętny konsument nie umie samodzielnie dokonać tego typu analizy, dlatego też wprowadzono certyfikaty ISO, aby potrafił on błyskawicznie odróżnić produkty po kontroli, od tych nieprzebadanych przez różne jednostki zajmujące się takim działaniem jak zarządzanie jakością.Każdego klienta powinien zainteresować taki certyfikat jak HACCP (ang. Hazard Analysis and Critical Control Points), którego misją jest badanie żywności oraz procesów jej produkowania i przetwarzania. Ten certyfikat opiera się na siedmiu naczelnych zasadach, dzięki (...)

Artykuły powiązane: biznes, iso, szkolenia, usługi, zarządzanie jakością

Artykuły powiązane: biznes, iso, szkolenia, usługi, zarządzanie jakością

Pogrzeby we Wrocławiu

Artykuł dodał(a) Daniel M., poniedziałek 05-czerwiec-2012

(...) Zakłady pogrzebowe legitymujące się na przykład zezwoleniem na transport zmarłych i sprowadzenie zwłok z Hiszpanii nie są uprawnione do tego, aby prowadzić międzynarodowy transport zwłok z Włoch czy też oferować stamtąd transport zwłok z zagranicy do Polski. Miejskie zakłady pogrzebowe funkcjonują na rynku lokalnym, ale wśród całej rzeszy takich zakładów od czasu do czasu spotyka się zakład pogrzebowy, który realizuje usługi pogrzebowe również poza granicami jednego regionu, miasta, województwa a nawet kraju. Wybór takiego zakładu pogrzebowego ma szczególne znaczenie w momencie, gdy nasz bliski zmarł za granicą. Sprowadzenie zwłok do kraju nie jest łatwą procedurą. Na transport zmarłych z (...)

Artykuły powiązane: usługi, usługi pogrzebowe, zakład pogrzebowy

Tłumacz to zawodowiec

Artykuł dodał(a) Urszula P., poniedziałek 03-czerwiec-2012

(...) Język angielski Obszar występowania: Australia i Oceania, Azja, Ameryka Południowa, Europa, Afryka, Ameryka Północna Alfabet: łaciński Klasyfikacja genetyczna: Języki indoeuropejskie, Języki germańskie, Języki zachodniogermańskie Liczba mówiących: ok. 402 mln jako język ojczysty, ok. 1 200 000 000 jako język obcyAngielszczyzna jest językiem germańskim, który wziął swój początek z anglo-fryzyjskich dialektów przyniesionych do Brytanii przez rzymskie wojska z terenu Niemiec (...)

Artykuły powiązane: biznes, tłumaczenia, usługi

Artykuły powiązane: biznes, tłumaczenia, usługi

Wagi różnych typów

Artykuł dodał(a) Urszula P., poniedziałek 01-czerwiec-2012

(...) wymagań każdego klienta. Firma Wagmar dostarcza zróżnicowaną gamę wag do wielu różnych zastosowań. Ponadto proponujemy fachowy serwis wag i legalizacja wag realizowane w profesjonalnym serwisie. Wieloletnie doświadczenie w dystrybucji wag pozwala nam służyć radą wszystkim klientom przy wyborze wagi do specjalistycznych zastosowań. Wagi laboratoryjne produkowane przez naszą firmę stosowane są do dokonywania bardzo precyzyjnych pomiarów w warunkach laboratoryjnych, cechując się (...)

Artykuły powiązane: biznes, usługi, wagi

Artykuły powiązane: biznes, usługi, wagi

Jakość według normy

Artykuł dodał(a) Miłosz D., poniedziałek 30-maj-2012

(...) jest obecna prawie w każdej większej organizacji albo przedsiębiorstwie w Polsce. Jednostki certyfikujące wyroby prowadzą działania związane z systemami zarządzania, auditami specjalnymi, szkoleniami oraz certyfikacją a także badaniem wyrobów. Certyfikacja systemów zarządzania obejmuje certyfikację w kolejnych obszarach: zarządzanie jakością w przedsiębiorstwie, zintegrowany system zarządzania, system zarządzania bezpieczeństwem oraz (...)

Artykuły powiązane: biznes, normy, szkolenia, usługi, zarządzanie jakością

Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

marzec 2018 grudzień 2017 listopad 2017 październik 2017 wrzesień 2017 sierpień 2017 lipiec 2017 grudzień 2016 grudzień 2015 maj 2015 grudzień 2012 czerwiec 2012 maj 2012