biznes

Jak oszczędzać w firmie?

Artykuł dodał(a) Daniel M., poniedziałek 12-październik-2017

(...) Korzystając z wiedzy specjalistów z zakresu prawa podatkowego firmy są w stanie stworzyć tak zwaną strategię podatkową. Korzystając z usług doradców podatkowych minimalizujemy ryzyko związane z zastosowaniem rozwiązań, ponieważ bezpiecznie przeprowadzona optymalizacja podatkowa wymaga, aby dokładnie weryfikować przepisy podatkowe, interpretacje, a także precedensy sądowe. Jakie są najczęstsze rozwiązanie związane z optymalizacją podatkową przez tą firmę? 1. Pomoc de Minimis: Firmy, które rozpoczynają działalność w trakcie roku podatkowego, a także mali (...)

Artykuły powiązane: biznes, ekonomia, pieniądz

Artykuły powiązane: biznes, ekonomia, pieniądz

Tłumacz rosyjskiego – jak znaleźć najlepszą ofertę

Artykuł dodał(a) Urszula P., poniedziałek 27-lipiec-2017

(...) Chociaż tłumaczenie dokumentów z języka rosyjskiego na polski nie należy w naszym kraju do najczęstszych (a przynajmniej nie tak częstych jak tłumaczenie z języka angielskiego), to jednak może zdarzyć się tak, że będziemy mieli potrzebę zrealizowania takiego tłumaczenia. Warto wiedzieć więc, na co zwrócić uwagę, zanim wybierzemy konkretnego tłumacza i/lub biuro tłumaczeniowe. Oczywiście po pierwsze i najważniejsze – tłumacz rosyjskiego (jak i każdego innego języka) powinien zapewniać najwyższy poziom merytoryczny, terminowość i atrakcyjne ceny. Ponadto powinien być doświadczony i zapewniać łatwy sposób przyjmowania i (...)

Artykuły powiązane: biznes, tlumaczenia, usługi

Artykuły powiązane: biznes, tlumaczenia, usługi

Ubezpieczenie OC dla przedsiębiorstw

Artykuł dodał(a) Marcelina K., poniedziałek 13-maj-2015

(...) Prowadzenie działalności gospodarczej w niektórych branżach naraża przedsiębiorcę na nieprzewidziane sytuacje, których skutkiem może być wyrządzenie szkody osobie trzeciej. Konsekwencje takich zdarzeń mogą być bardzo kosztowne, gdyż wiążą się zazwyczaj z koniecznością finansowego naprawienia szkody. Sumy odszkodowań mogą być bardzo wysokie i poważnie nadwyrężyć finanse i majątek firmy, co może być bolesne nie tylko dla małych firm. Dlatego też w celu zminimalizowania ryzyka takich sytuacji warto rozważyć ubezpieczenie firmy od odpowiedzialności cywilnej. Niektóre zawody są (...)

Artykuły powiązane: biznes, ubezpieczenia, usługi

Artykuły powiązane: biznes, ubezpieczenia, usługi

Polityka jakości

Artykuł dodał(a) Urszula P., poniedziałek 29-grudzień-2012

(...) Co więcej, system zarządzania jakością ”pracuje” także nad tym, aby konkretna firma nie ingerowała zbyt bardzo w środowisko, czyli opiekuje się tym, aby nie przekraczała określonych norm zanieczyszczenia przyrody. W tym celu stosuje się odpowiednio dostosowany system zarządzania środowiskowego. Z racji wprowadzania kontroli nad działalnością konkretnej firmy coraz częściej aplikuje się różnego typu systemy zarządzania jakością. Dzięki odpowiednim kontrolom sprawdza się zarówno metody wytwarzania towarów, jak i bezpieczeństwo ludzi podczas wykonywania różnych (...)

Artykuły powiązane: biznes, iso, szkolenia, usługi, zarządzanie jakością

Artykuły powiązane: biznes, iso, szkolenia, usługi, zarządzanie jakością

Tłumacz to zawodowiec

Artykuł dodał(a) Urszula P., poniedziałek 03-czerwiec-2012

(...) Język angielski Obszar występowania: Australia i Oceania, Azja, Ameryka Południowa, Europa, Afryka, Ameryka Północna Alfabet: łaciński Klasyfikacja genetyczna: Języki indoeuropejskie, Języki germańskie, Języki zachodniogermańskie Liczba mówiących: ok. 402 mln jako język ojczysty, ok. 1 200 000 000 jako język obcyAngielszczyzna jest językiem germańskim, który wziął swój początek z anglo-fryzyjskich dialektów przyniesionych do Brytanii przez rzymskie wojska z terenu Niemiec (...)

Artykuły powiązane: biznes, tłumaczenia, usługi

Artykuły powiązane: biznes, tłumaczenia, usługi

Wagi różnych typów

Artykuł dodał(a) Urszula P., poniedziałek 01-czerwiec-2012

(...) Obecnie oferowane wagi to w większości nowoczesne wagi elektroniczne wykorzystywane w wielu obszarach a także gałęziach przemysłu. Oferujemy Państwu: wagi elektroniczne pocztowe, wagi elektroniczne laboratoryjne, wagi pomostowe, wagi do sklepów, elektroniczne wagi osobowo-lekarskie, wagi zbiornikowe i ogromne wagi samochodowe o nośności do ton. Nasz dział badawczo-rozwojowy dopasowuje odpowiednie mierniki, terminale oraz oprogramowanie komputerowe instalowane w wagach do indywidualnych (...)

Artykuły powiązane: biznes, usługi, wagi

Artykuły powiązane: biznes, usługi, wagi

Jakość według normy

Artykuł dodał(a) Miłosz D., poniedziałek 30-maj-2012

(...) Najczęstsze normy ISO certyfikowane oraz wdrażane w rodzimych organizacjach to wspomniana już norma środowiskowa ISO 14001 ale przede wszystkim certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001, wdrożenie którego ma dążyć do płynnego poprawiania jakości procesów. Certyfikat ISO 14001 systemu zarządzania środowiskowego jest dedykowany organizacjom, jakie chcą odnieść w swojej branży sukces przy jednoczesnym zbilansowanym wpływie (...)

Artykuły powiązane: biznes, normy, szkolenia, usługi, zarządzanie jakością

Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

marzec 2018 grudzień 2017 listopad 2017 październik 2017 wrzesień 2017 sierpień 2017 lipiec 2017 grudzień 2016 grudzień 2015 maj 2015 grudzień 2012 czerwiec 2012 maj 2012